Przejdź do treści głównej

Generator zdjęć AI z mosiądzem i lustrami: Mosiężne odbicia

Efekty
Mosiężne odbicia

Mosiężne odbicia

Lustrzany mosiądz powtarzający się w głąb, ciepłe bursztynowe światło żarówek, miękkie podwójne odbicia, złote błyski i napięta cisza.

Działa na

  • Seedream 5.0 ProNajlepszy$0.036 / obraz
  • Z-Image Spicy Pro$0.019 / obraz
  • Z-Image Spicy$0.013 / obraz
  • Qwen Image 2$0.035 / obraz
  • + 19 modeli więcej

Podobne style

Ta sama osoba, ten sam prompt – zmienia się tylko styl

Cyfrówka z lat 2000
Flesz po północy
Aksamit przy świecach
Filmowy gotyk
Hotel późną nocą
Nocna OVA
Woal w świetle księżyca
Neon po deszczu
Neon afterparty
Poświata basenu
Pin-up z aerografu
Pudrowy neon
Mosiężne odbicia
Akcja manhwa
Zdjęcie natychmiastowe
Załóż konto, żeby generować

Nigdy nie filtrujemy twojego promptu.

Lustrzany mosiądz powtarzający się w głąb, ciepłe bursztynowe światło żarówek, miękkie podwójne odbicia, złote błyski i napięta cisza.

Kategoria
After Dark
Dostrojony pod
Seedream 5.0 Pro
Działa na
23 modelach
Cena
Od $0.01 za obraz
Zalecany format
3:4
Własne zdjęcie
Tylko z tekstu

Ten sam motyw ze stylem i bez

Każda para to to samo zdanie na tym samym modelu. Lewy kadr jest bez stylu, prawy to Mosiężne odbicia. Ta różnica to właśnie to, co dodaje styl.

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Z-Image Spicy Pro
    Bez stylu
    Przykład w stylu Mosiężne odbicia, wygenerowany w Z-Image Spicy Pro
    Ze stylem Mosiężne odbicia

    Z-Image Spicy Pro

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Z-Image Spicy Pro
    Bez stylu
    Przykład w stylu Mosiężne odbicia, wygenerowany w Z-Image Spicy Pro
    Ze stylem Mosiężne odbicia

    Z-Image Spicy Pro

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Z-Image Spicy
    Bez stylu
    Przykład w stylu Mosiężne odbicia, wygenerowany w Z-Image Spicy
    Ze stylem Mosiężne odbicia

    Z-Image Spicy

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Z-Image Spicy Pro
    Bez stylu
    Przykład w stylu Mosiężne odbicia, wygenerowany w Z-Image Spicy Pro
    Ze stylem Mosiężne odbicia

    Z-Image Spicy Pro

O stylu Mosiężne odbicia

Mosiężne odbicia stawiają postać w pokoju z luster i polerowanego metalu. Mosiężne panele i stare szkło powtarzają scenę w głąb: każda lampa staje się rzędem lamp, a każda postać zyskuje miękkiego, lekko przesuniętego sobowtóra. Ciepłe światło żarówek barwi wszystko na bursztyn i miód, odblaski lśnią jak płatki złota, a powietrze jest nieruchome i naelektryzowane jak korytarz starego grand hotelu tuż po północy.

Ty piszesz temat, styl dokłada lustra i blask. Najlepiej działa jedna postać, bo odbicia i tak ją pomnożą: ktoś w wieczorowej sukience przy wysokim oknie, mężczyzna w ciemnej koszuli w lustrzanym korytarzu, kot na parapecie z mosiężnym wykończeniem. Powtarzające się sylwetki w szkle to część stylu, a nie dodatkowe osoby.

Sprawdza się w identyfikacji hoteli i barów, sesjach modowych, moodboardach perfum i biżuterii oraz na okładkach, które potrzebują dawnego glamouru z nutą surrealizmu. Dla baru pełnego bokeh i kieliszków wybierz Szampańską mgiełkę; dla jednej lampki stołowej i widoku na miasto – Hotel późną nocą; dla zielonej lampy i drewnianej boazerii – Noir szmaragdowej lampy.

Format to 3:4. Wyglądy After Dark działają tylko w trybie tekst na obraz. Ten działa na Z-Image Spicy Pro, a drugą opcją jest Z-Image Spicy; oba to modele bez cenzury i nigdy nie filtrujemy twojego promptu.

Tematy do wklejenia bez zmian: „an adult woman in a black satin slip dress, seated by a mirrored wall”, „an adult man in a dark silk shirt standing in a long hotel corridor”, „a cat sitting on a brass-trimmed windowsill”. Wystarczy jedna postać, resztę zrobią lustra.

Żeby trafił w punkt

  • Zostań przy jednej postaci. Lustra ją powtarzają, a druga osoba szybko zamienia się w tłum.
  • Nazwij długą przestrzeń: korytarz, bar, hol z windami. Głębia sprawia, że odbicia uciekają w dal.
  • Złoto, czerń i głęboka zieleń pięknie wyglądają na tle mosiądzu; zbyt jaskrawe kolory walczą z bursztynowym blaskiem.
  • Mniej odbić? Dodaj do tematu „with a single mirror behind”.
  • Dla chłodniejszej wersji dodaj „with blue night light from a window”; mosiądz pozostaje ciepły w kontraście.

Prompt, który wysyła

Twoje zdanie trafia tam, gdzie stoi {subject}. Wszystko wokół to styl. Nic nie jest ukryte i nigdy nie filtrujemy twojego promptu.

{subject}, mirrored brass surfaces repeating into the distance, warm amber tungsten glow, soft doubled reflections, polished gold highlights, a quiet charged hush

Pomysły na prompty w stylu Mosiężne odbicia

Sceny z naszej biblioteki promptów, które pasują do tego klimatu. Pożycz pomysł jako swój motyw – resztę doda styl.

Noir i kino

Architektura i wnętrza

  • Przenieś pustynną sesję z garniturem na zaśnieżoną stacjęSeedream 5.0 Pro
  • Przenieś portret do pokoju z tatami przy lampionach, w kimonie indygoQwen Image 3.0 Pro
  • Brutalistyczne atrium biblioteki pod szklanym dachem w deszczuQwen Image 2

Modele, na których działa

Każdy model poniżej przetestowaliśmy z tym stylem. Cena jest za obraz i widać ją na przycisku Generuj przed uruchomieniem.

Jak używać stylu Mosiężne odbicia

  1. 01

    Napisz, kto lub co

    Napisz jedno proste zdanie do obrazu w stylu Mosiężne odbicia: kto lub co na nim jest i co się dzieje. Styl wnosi światło, kolor i technikę, więc je pomiń.

  2. 02

    Zostaw styl Mosiężne odbicia włączony

    Jest już wybrany na górze tej strony i najlepiej wychodzi w Seedream 5.0 Pro, modelu, pod który go dostroiliśmy. Całą scenę buduje z twojego tekstu.

  3. 03

    Generuj

    Od $0.01 za obraz – kwota jest na przycisku przed uruchomieniem. Wybierz ulubiony kadr w stylu Mosiężne odbicia, a potem edytuj go, zmień mu styl albo wpraw go w ruch prosto z wyniku.

Pytania o styl Mosiężne odbicia

Zrób wideo

Style są do kadrów statycznych. Te efekty zaczynają od jednego zdjęcia i dodają jeden przemyślany ruch.

Czytaj dalej