Przejdź do treści głównej

Porównania modeli

LTX-2 19B LoRA vs Wan 2.2 LoRA

LTX-2 19B LoRA przy 720p kosztuje o 50% mniej niż Wan 2.2 LoRA. W jednym żądaniu LTX-2 19B LoRA generuje do 20 s, a Wan 2.2 LoRA do 8 s.

LTX-2 19B LoRA

Obraz na wideo w LTX-2 19B LoRA animuje twoje zdjęcie z maksymalnie trzema twoimi plikami LoRA i ścieżką stereo, od 5 do 20 sekund w 480p, 720p lub 1080p, w kształcie zdjęcia. Ruchy kamery i style z bezpośredniego linku, bez filtra treści.

Zobacz Schema →Zobacz przykładowe wyniki →

Wan 2.2 LoRA

Wan 2.2 LoRA to image-to-video od Alibaba z Twoimi własnymi LoRA. Dołącz do trzech plików wag w każdym z trzech slotów (wysokoszumowy, niskoszumowy lub oba) z siłą od 0 do 4, dla klipów 5 lub 8 s w 480p lub 720p.

Zobacz Schema →Zobacz przykładowe wyniki →

Porównaj

Krótka odpowiedź

Zacznij od posiadanych materiałów, oczekiwanego wyniku i budżetu. Poniższe różnice pomagają wybrać model.

  • Przy 720p – najbliższym porównywalnym ustawieniu, które publikują oba – LTX-2 19B LoRA wychodzi o 50% taniej.
  • W jednym żądaniu LTX-2 19B LoRA dochodzi do 20 sekund, a Wan 2.2 LoRA kończy na 8. Wszystko dłuższe trzeba składać z kawałków.
  • Oba modele mają kategorię Bez cenzury. Porównaj przykłady i testy treści na stronach modeli pod kątem planowanych scen.

Porównaj opublikowane przykłady, a potem sprawdź oba modele na tym samym wejściu z porównywalnymi ustawieniami.

Oceny z testów obok siebie

Spicy Index i Freedom Score obu modeli, z tego samego codziennego wyliczenia co rankingi.

Oceny z testów obok siebie
MiaraLTX-2 19B LoRAWan 2.2 LoRA
Spicy Index57,165,3
Freedom Score75,588,1
DowodyPrzetestowane typy testów: 6 z 6 · 51 przebiegówPrzetestowane typy testów: 6 z 6 · 43 przebiegi
Zakres, jeśli reszta przejdzie75,5–75,588,1–88,1
Cena$0.12 za 5-sekundowy klip$0.24 za 5-sekundowy klip
RecenzjePrzeczytaj recenzję LTX-2 19B LoRAPrzeczytaj recenzję Wan 2.2 LoRA

Wstępny · ograniczone niezależne dowody jakości

Zobacz oba w rankingu →

Aktualna cena

Cena przy tym samym ustawieniu

Cena wyjściowa odpowiada na inne pytanie niż to, które masz. Tutaj są progi publikowane przez oba modele, zestawione ustawienie po ustawieniu, w dolarach amerykańskich za jednostkę rozliczeniową i bez żadnego przelicznika po drodze.

Przesuń w poziomie, żeby porównać wszystkie pola.

Cena przy tym samym ustawieniu
PrógLTX-2 19B LoRAWan 2.2 LoRARóżnica
480p$0.018 / sekund wyniku$0.024 / sekund wynikuLTX-2 19B LoRA −25%
720p$0.024 / sekund wyniku$0.048 / sekund wynikuLTX-2 19B LoRA −50%

Ile kosztuje zwykłe zlecenie

  • LTX-2 19B LoRA: $0.12 za pięciosekundowy klip przy 720p.
  • Wan 2.2 LoRA: $0.12 za pięciosekundowy klip przy 480p.

To arytmetyka na opublikowanych stawkach przy domyślnym ustawieniu każdego modelu, a nie wycena. Cenę twoich rzeczywistych ustawień konsola pokazuje, zanim żądanie zostanie przyjęte.

O tym porównaniu

Ustawienia i limity

Każdy wiersz czytamy z JSON Schema, według którego endpoint waliduje żądania, więc odpowiada temu, co API naprawdę przyjmie, a nie ręcznie pisanej liście funkcji.

Przesuń w poziomie, żeby porównać wszystkie pola.

LTX-2 19B LoRA vs Wan 2.2 LoRA
Ustawienia i limityLTX-2 19B LoRAWan 2.2 LoRA
Obsługiwane zadaniaimage-to-videoimage-to-video
Długość klipu5–20 s5–8 s
Progi rozdzielczości480p · 720p · 1080p480p · 720p
Wyjście dźwiękoweTakNie
Próg wysokiej rozdzielczościTakNie
SeedTakTak
WykonanieWysyłka, potem odpytywanie albo callbackWysyłka, potem odpytywanie albo callback
Limit czasu żądania60 minut180 minut
DostępnośćDostępnyDostępny

Czy mniej ograniczeń oznacza, że każde żądanie jest dozwolone?

Polityka treści obok siebie

Za tymi etykietami stoją dwa osobne fakty. Pierwszy dotyczy nas i brzmi: nic. Żadnego filtra treści po stronie platformy i żadnej flagi dojrzałości, którą trzeba by ustawiać w żądaniu. Drugi dotyczy zachowania samego modelu i to on różni te dwa.

LTX-2 19B LoRA

Bez cenzury

Ten model deklaruje brak filtra treści. SpicyAPI przekazuje żądanie dalej, nie dokładając własnego skanowania po stronie platformy; obowiązki prawne i kwestia zgody pozostają po stronie klienta.

Wan 2.2 LoRA

Bez cenzury

Ten model deklaruje brak filtra treści. SpicyAPI przekazuje żądanie dalej, nie dokładając własnego skanowania po stronie platformy; obowiązki prawne i kwestia zgody pozostają po stronie klienta.

Zawęź wybór według tych kategorii, a następnie sprawdź dostępne przykłady i szczegóły testów treści na stronach modeli.

Etykieta nie zmienia twoich obowiązków. Wiek, zgoda, podobieństwo do realnych osób i prawo miejsca, w którym działasz, pozostają po twojej stronie; SpicyAPI nie bada treści każdego żądania.

Czy mogę podmienić samo ID modelu, nie ruszając ciała żądania?

Ciało żądania, pole po polu

Cykl życia zadania jest wspólny, ciało żądania już nie. Każdy endpoint publikuje własny JSON Schema i API waliduje właśnie według niego – to jest lista, którą trzeba uzgodnić przed zamianą.

  • 6 pól występuje pod tą samą nazwą w obu ciałach żądania. duration_seconds, image_url, loras, prompt, resolution, seed
  • LTX-2 19B LoRA nie przyjmuje żadnego pola, którego brakowałoby drugiemu.
  • Tylko Wan 2.2 LoRA przyjmuje: high_noise_loras, low_noise_loras.
  • LTX-2 19B LoRA wymaga image_url, prompt.
  • Wan 2.2 LoRA wymaga image_url, prompt.
  • Oba wprost odrzucają nieznane pola, więc parametr pozostały po drugim modelu wróci jako błąd walidacji, a nie zostanie po cichu zignorowany.

Jak wybrać

Jak wybrać

Wyjście dźwiękowe

LTX-2 19B LoRA zwraca dźwięk w tym samym pliku co obraz; drugi model oddaje sam obraz, więc audio dokładasz później.

Wynik w wysokiej rozdzielczości

LTX-2 19B LoRA udostępnia opcję wysokiej rozdzielczości.

Porównaj

Przesiadka z jednego na drugi

Identyfikatory modeli to lightricks/ltx-2-19b-lora/image-to-video i alibaba/wan-2.2-lora/image-to-video; oba wstawiasz w to samo pole tego samego żądania.

Oba działają tak samo: wysyłasz zadanie, a potem je odpytujesz albo odbierasz callback. Kolejka i logika ponowień zostają bez zmian.

Wysyłka i śledzenie działają tak samo, ale wymagane wejścia mogą się różnić. Zanim podmienisz model, sprawdź obie strony modeli.

Jeden klucz, jedno saldo, jeden komplet limitów wydatków. Oba obciążają to samo konto w dolarach amerykańskich, a dzienny, miesięczny i łączny limit klucza działa niezależnie od tego, który wywołasz.

Częste pytania

Co jest tańsze: LTX-2 19B LoRA czy Wan 2.2 LoRA?

Co jest tańsze: LTX-2 19B LoRA czy Wan 2.2 LoRA?

Przy 720p – najbliższym porównywalnym ustawieniu, które publikują oba – LTX-2 19B LoRA wychodzi o 50% taniej. Ceny mogą się zmieniać – przed wysłaniem sprawdź wycenę pokazaną dla twoich rzeczywistych ustawień.

Jak długo może trwać pojedyncze żądanie?

LTX-2 19B LoRA dopuszcza 60 minut na zadanie, a Wan 2.2 LoRA 180. To pułapy, a nie typowe czasy – większość żądań kończy się znacznie wcześniej – ale twój własny timeout klienta musi je wytrzymać.

Pokazane ceny i możliwości pochodzą z bieżącego publicznego katalogu modeli. Najnowsze wejścia i przykłady sprawdzisz na stronie każdego modelu.

Powiązane porównania