Przejdź do treści głównej

Generator zdjęć w stylu cottagecore AI: Chata wśród łąk

Efekty
Chata wśród łąk

Chata wśród łąk

Wiejski ogród w miękkim porannym świetle: polne kwiaty, pnące róże, wiklina i zwietrzały kamień w szałwii, kremie i maślanej żółci.

Działa na

  • Seedream 5.0 ProNajlepszy$0.036 / obraz
  • Z-Image$0.01 / obraz
  • Qwen Image 3.0$0.03 / obraz
  • Krea 2 Medium$0.03 / obraz
  • + 19 modeli więcej

Podobne style

Ta sama osoba, ten sam prompt – zmienia się tylko styl

Cyfrówka z lat 2000
Flesz po północy
Aksamit przy świecach
Filmowy gotyk
Hotel późną nocą
Nocna OVA
Woal w świetle księżyca
Neon po deszczu
Neon afterparty
Poświata basenu
Pin-up z aerografu
Pudrowy neon
Mosiężne odbicia
Cichy luksus
Akcja manhwa
Złocony przepych
Edytorial z fleszem
Glamour złotej ery
Biblioteczna cisza
Chata wśród łąk
Edytorial z wybiegu
Zdjęcie natychmiastowe
Załóż konto, żeby generować

Nigdy nie filtrujemy twojego promptu.

Wiejski ogród w miękkim porannym świetle: polne kwiaty, pnące róże, wiklina i zwietrzały kamień w szałwii, kremie i maślanej żółci.

Kategoria
Zachodni
Dostrojony pod
Seedream 5.0 Pro
Działa na
23 modelach
Cena
Od $0.01 za obraz
Zalecany format
3:4 · 4:3
Własne zdjęcie
Tylko z tekstu

Ten sam motyw ze stylem i bez

Każda para to to samo zdanie na tym samym modelu. Lewy kadr jest bez stylu, prawy to Chata wśród łąk. Ta różnica to właśnie to, co dodaje styl.

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Seedream 5.0 Pro
    Bez stylu
    Przykład w stylu Chata wśród łąk, wygenerowany w Seedream 5.0 Pro
    Ze stylem Chata wśród łąk

    Seedream 5.0 Pro

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Z-Image
    Bez stylu
    Przykład w stylu Chata wśród łąk, wygenerowany w Z-Image
    Ze stylem Chata wśród łąk

    Z-Image

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Qwen Image 3.0
    Bez stylu
    Przykład w stylu Chata wśród łąk, wygenerowany w Qwen Image 3.0
    Ze stylem Chata wśród łąk

    Qwen Image 3.0

  • Motyw testowy bez stylu, wygenerowany w Z-Image
    Bez stylu
    Przykład w stylu Chata wśród łąk, wygenerowany w Z-Image
    Ze stylem Chata wśród łąk

    Z-Image

Przykłady

Te same stałe motywy testowe przechodzą przez każdy styl, więc widzisz, co robi Chata wśród łąk, a nie co wnosi sam motyw.

  • Przykład w stylu Chata wśród łąk, wygenerowany w Z-Image
    Z-Image
  • Przykład w stylu Chata wśród łąk, wygenerowany w Z-Image
    Z-Image

O stylu Chata wśród łąk

Chata wśród łąk otula twój temat wiejskim ogrodem w łagodny wiosenny poranek. Polne kwiaty tłoczą się na rabatach, pnące róże okalają okna, wiklinowe kosze i zwietrzałe kamienne murki dodają faktury, a delikatna mgiełka zmiękcza światło. Paleta trzyma się stonowanej szałwiowej zieleni, kremu i maślanej żółci — to ręcznie robiony, niespieszny urok, który nazywa się cottagecore.

Ty piszesz temat, a styl sadzi ogród. Ktoś czytający przy oknie ma róże na framudze i łąkę za szybą, mężczyzna na ścieżce mija wiklinowy płot pełen kwiatów, kot drzemie na kamiennym parapecie między doniczkami stokrotek, a latarnia stoi za pierwszym planem z polnych kwiatów i starych kamieni. Wszystko wygląda na wyrosłe, a nie ustawione.

Stworzony z myślą o piekarniach, kwiaciarniach i markach wyposażenia domu, kampaniach wiosennych i letnich, treściach o rękodziele i ogrodnictwie, okładkach książek i łagodnych portretach. Do tej kompozycji polecamy format 3:4; 4:3 to inny wariant kadrowania. Już polecany szybki model oddaje go pięknie. To wygląd fotograficzny, więc działa tylko w trybie tekst na obraz.

Tematy do wklejenia bez zmian: „a woman in a straw hat carrying a basket of lemons”, „a man repairing a wooden gate”, „a loaf of bread cooling on a windowsill”. Po impresjonistyczne malarstwo zamiast fotografii sięgnij po Światło plenerowe, po bladą codzienną kliszę po Zwiewną kliszę, po wiosnę pod kwitnącymi wiśniami po Wiśniową mgiełkę.

Żeby trafił w punkt

  • Do ogrodu pasują prace rękami: noszenie koszy, zrywanie kwiatów, naprawianie płotu, pieczenie chleba.
  • Miękkie naturalne tkaniny — len, bawełna, dzianina — utrzymują łagodną paletę.
  • Dopisz słowo o porze roku, na przykład „in early summer” albo „after rain”, by zmienić kwiaty i światło.
  • Przełącz na 4:3, gdy chcesz szerokich widoków ogrodu i fasad chat.

Prompt, który wysyła

Twoje zdanie trafia tam, gdzie stoi {subject}. Wszystko wokół to styl. Nic nie jest ukryte i nigdy nie filtrujemy twojego promptu.

{subject}, cottage garden in soft morning light, wildflowers and climbing roses, wicker and weathered stone textures, muted sage, cream and butter-yellow palette, gentle haze, handmade rustic charm

Pomysły na prompty w stylu Chata wśród łąk

Sceny z naszej biblioteki promptów, które pasują do tego klimatu. Pożycz pomysł jako swój motyw – resztę doda styl.

Natura i krajobraz

  • Koszula rozpostarta jak skrzydła na solnisku o wschodzie słońcaKrea 2 Large
  • Zamień mroźną noc z zorzą w letni wieczórSeedream 5.0 Pro
  • Przenieś portret studyjny na zamarznięte jezioro o zmierzchuWan 2.7

Modele, na których działa

Każdy model poniżej przetestowaliśmy z tym stylem. Cena jest za obraz i widać ją na przycisku Generuj przed uruchomieniem.

Jak używać stylu Chata wśród łąk

  1. 01

    Napisz, kto lub co

    Napisz jedno proste zdanie do obrazu w stylu Chata wśród łąk: kto lub co na nim jest i co się dzieje. Styl wnosi światło, kolor i technikę, więc je pomiń.

  2. 02

    Zostaw styl Chata wśród łąk włączony

    Jest już wybrany na górze tej strony i najlepiej wychodzi w Seedream 5.0 Pro, modelu, pod który go dostroiliśmy. Całą scenę buduje z twojego tekstu.

  3. 03

    Generuj

    Od $0.01 za obraz – kwota jest na przycisku przed uruchomieniem. Wybierz ulubiony kadr w stylu Chata wśród łąk, a potem edytuj go, zmień mu styl albo wpraw go w ruch prosto z wyniku.

Pytania o styl Chata wśród łąk

Zrób wideo

Style są do kadrów statycznych. Te efekty zaczynają od jednego zdjęcia i dodają jeden przemyślany ruch.

Czytaj dalej